Fotoepilace

Fotoepilace je prováděna přístrojem IPL EXILITE s velmi dobrou kalibrací pro pokožku klientů, tj. nastavení na rozdíl mezi barvou pokožky a chloupků.

Safírový krystal je chlazený na -10°C a poskytuje bezpečnou a zcela rovnoměrnou distribuci světelné energie. Efekt se zvyšuje i použitím multipulzního režimu, který dodá více energie na ošetřované místo a zároveň snižuje riziko vedlejších účinků terapie (např. zarudnutí pokožky), protože má kůže možnost mezi jednotlivými světelnými výboji relaxovat.

Jak ošetření probíhá?

Z pokožky odstraníme deodoranty, krémy a make up.

Na čisté ošetřované místo naneseme vrstvu gelu s chladivým účinkem a následně aplikujeme světelné pulzy, při kterých vždy ucítíte lehké štípnutí.

Postupným posouváním aplikační sondy s krystalem ošetříme celou předem určenou plochu.

Aplikace pulzního světla je často provázena mírným zarudnutím pokožky, proto je náš přístroj vybaven aplikátorem LED modulovaného světla BTL Postlight, kterým podpoříme hojení a regeneraci pokožky po provedeném ošetření.

Takto provedené ošetření IPL světlem je nutné pro zajištění maximálního efektu 3 – 6 krát opakovat, protože je IPL metoda ideálně účinná na chloupcích ve fázi růstu.

 

Powered by WordPress | Designed by: free css template | Thanks to hostgator coupon codes and shared hosting